doguslogo

DOĞUŞ BİLGİSAYAR İTH.İHR.LTD.ŞTİ. 1996 yılında Osmaniye’de kuruldu. Piyasada çok tutulan Casper marka bilgisayarın yetkili satıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Yoğun bir çalışma ve kadroyla Osmaniye ve ilçelerinde yaygın bir müşteri portföyü oluşturduk.Osmaniye’de yaptığımız hizmetlere Logo ticari paket programları satışını ve desteğini ekledik.

Hizmetlerimize 2000 yılında CCTV kamera güvenlik, hırsız alarm paneli ve telefon santralı satış ve montaj tamir-bakım hizmetlerini eklendi.Logo ve Microsoft Sertifikasyon eğitimlerini başarıyla tamamlayarak Microsoft kurumsal çözüm ortağı ve Logo Go Yetkili Satıcısı olarakta yola devam etmekteyiz.

Şirketimiz TTNET ADSL Abone merkezide oldu, Osmaniye ilinin ve ilçelerinin internet abonelik hizmetlerini veriyoruz. Şirketimiz Orta ve büyük ölçekli birçok firmanın yazılım ve donanım desteğini vermekte ve Müşteri portföyünü günden güne arttırmaktadır. Hizmetlerimizi daha geniş ve stabil ortamda devam etmek için 2006 ‘da satın aldığımız 2 kattan oluşan 250 m2 ‘lik kullanım alanı olan il merkezindeki yeni mağazamıza taşıdık.Bu yeni mağazamızda DIN EN İSO 9001:2000 ve TSE kalite belgeleriyle Casper marka bilgisayarın yetkili teknik servis hizmetini vermekteyiz.Yakın zamanda ürün ve iş yelpazemizi genişletip Market ve Mobil Satış sistemleri kurarak çözüm sunduğumuz sektörleri genişletmiş bulunmaktayız. Bundan da gurur duyuyoruz.

Bizim referanslarımız müşterilerimizdir. Öncelikli işimiz müşterilerimizin sorunlarını çözmektir.Yazılım yanında ek çözümler ve farklı pazarlar için yeni bayilikler alan Firmamız tamamen MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ‘ne odaklanmış olup, Çözümsüz iş olamaz fikriyle 1996 dan bu yana bu sektörde yerini korumakta ve büyümektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.