GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Güneş Enerji Sistemleri günümüzde artık hemen hemen her yerde kullanılıyorlar. İlk olarak uzayda uydularda kullanılmaya başlanan bu panellerde verimliliğin giderek artış göstermesi sonucu, dünya üzerinde de bir enerji kaynağı olarak kullanımları mümkün kılındı. Artık bu panellerin özellikle sokak aydınlatmalarında, trafikte yaygın şekilde kullanıldıklarını görüyoruz.Evlerde ise Güneş enerjisi sitemleri kurularak temiz enerjinin keyfini sürmek söz konusu. Bu panellerle üretilen enerjilerin genel elektrik şebekesine bağlanması ve enerji üretiminin yüksek olduğu zamanlarda elde edilen enerjinin, düşük olduğu zamanlarda kullanılması da söz konusu hale geliyor. Devlet kurumları bu sistemleri evlerine, fabrikalarına kurmayı düşünen kişiler veya kurumlar için destekler dahi verebiliyor. Güneş enerjisi sistemleri günümüzde kişisel eşyalarda dahi kullanılmaya başlandılar. Bu enerji ile çantalarınızla artık telefonlarınızı şarj etmeniz dahi söz konusu.

Şirketimizin Bu Konuda Neler Yaptığına Bakın…

ŞİRKET UYGULAMAMIZ

METİN CANBEK BAL ÜRETİCİSİ

BARİT MADEN ÇİLEKLİ

BARİT MADEN DADALLI

DEVECİ TAVUK ÇİFTLİĞİ

SINIRLI SORUMLU OSMANİYE DRGS YÜK TAŞIMA TESİSİ

GÜVENLİK VE KAMERA SİSTEMLERİ

Açıkçası insan bir anda her yerde olamaz. Bütün korumak istediğin bölgeleri, bir güvenlik görevlisi tek başına izleyemez. Ancak güvenlik sistemleri, tek bir güvenlik görevlisi ile tüm bölgelerini izlemene olanak sağlar. En basit tanımıyla, kamera güvenlik sistemi bir kamera, bir monitör, bir kayıt cihazı ve onları bağlayan bir kablodan oluşur. Bu tarz sistemlere kapalı devre televizyon sistemleri(CCTV) denir. Bu tarz sistemler, orada olmadan izlemek istediğiniz bölgeyi izlemenize yardımcı olurlar. Kullanılmak istenen güvenlik kamera sistemi için araştırma yapılırken öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi oldukça önemlidir. Sonrasında sistemin doğru bir şekilde yapılandırılabilmesi için aşağıdaki konulara dikkat etmek gerekir;

Şirketimizin Bu Konuda Neler Yaptığına Bakın…

OSMANİYE JANDARMA KOMUTANLIĞI

TÜYSÜZ BELEDİYESİ

Şirketimiz kendini birçok alanda kanıtlamış olup çeşitli projelerde görev almıştır. İşte Osmaniye İl Özel İdaresi’ne yaptığımız çalışma en büyük örneğidir.

OSMANİYE ÖZEL İDARESİ

KADİRLİ JNR MENSUCAT TEKSTİL

OSMANİYE JANDARMA DEDEKTÖR İŞİ

Şirketimiz Müşteri Talebi Doğrultusunda Her Türlü Hizmeti Sunmaktadır. İşte Ceyhan Devlet Hastanesi’ne Yaptığımız Çalışmalar…

CEYHAN DEVLET HASTANESİ

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Video Konferans Sistemi

OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

Barit Maden A.Ş. Maden Ocağına Uydu İnternet Çözümü

Günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri haline gelen internet erişimi, özellikle karasal hatların kullanılamadığı noktalarda iş hayatında karşımıza bir problem olarak çıkmaktadır.

Paylaşımlı uydu internet çözümlerinde, DVB-S2/TDMA broadband çift yönlü uydu haberleşme sistemi kullanılmaktadır. Prensip olarak uydu üzerinden çok büyük bir kapasite download ve upload yönünde uydu terminalleri arasında paylaştırılarak kullanılır. IP trafiğinin sürekli olmayıp burst yapıda olmasından dolayı, bu paylaşım mekanizması kullanıcılara ekonomik uydu internet erişimine sahip olmalarını mümkün kılar.

Ekonomik ve hızlı internet erişimi
Karasal hatlardan tam bağımsız
DVB-S2/TDMA ekipmanından oluşan basit ve performanslı bir sistem
Küçük ofisler için ideal internet bağlantısı
Büyük ofisler için düşük paylaşımlı kanalda bağlantı imkanı
Hız ihtiyacına göre çok çeşitli paylaşım/fiyatlandırma seçeneği
Bağlantı üzerinden VPN ve telefon görüşmesi yapma imkanı
Eutelsat, Avanti, SES, Telesat gibi farklı uydulardan servis imkanı

Uydu internet çözümlerinde ofislerin trafik ihtiyacına göre bir çok paket seçeneği bulunmaktadır.

Doğuş Bilgisayar, farklı platfromlar üzerinden uydu internet hizmeti sunmaktadır:

BARİT MADEN DADALLI TESİSİNDEKİ ÇALIŞMAMIZ

Ücretsiz Teklif İsteyin